Leszczyńskie Centrum Wolontariatu
Leszczyńskie Centrum Wolontariatu
Leszczyńskie Centrum WolontariatuGO DIGITAL - PODSUMOWANIE

Szkolenie "Go Digital", organizowane przez SEAL CYPRUS odbyło się w Larnace od 18 do 24 marca 2018 r. Z udziałem pracowników młodzieżowych z 8 krajów europejskich; Cypr, Grecja, Polska, Czechy, Niemcy, Bułgaria, Słowacja i Estonia.

Sesje obejmowały takie tematy, jak odpowiedzialne korzystanie z mediów cyfrowych, krytyczny stosunek do mediów społecznościowych, cyfrowe media do zarządzania projektami, promocja pracy z młodzieżą w mediach społecznościowych, znaczenie kompetencji cyfrowych dla młodych ludzi - szczególnie tych z mniejszymi możliwościami i znaczenie europejskiego certyfikatu YOUTHPASS.

Delegaci mieli zaszczyt zostać zaproszeni przez Cypryjskiego Komisarza ds. Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych, Pana YiannisaYiannakisa, który zaangażował się w dyskusję na temat wolontariatu na Cyprze, wkładu młodych ludzi, ram prawnych i usprawnień dokonanych w ostatnich latach i wyzwania, które wciąż czekają.

Delegaci odwiedzili YouthMakerspace w Larnace, przestrzeń utworzoną przez Youth Board of Cyprus, gdzie młodzi ludzie mają dostęp do wysokiej jakości sprzętu, takiego jak skanery 3D, drukarki 3D, roboty, micro procesory i systemy rzeczywistości wirtualnej do opracowywania prototypów i wdrażanie pomysłów biznesowych.

Sesje prowadzone były przez profesjonalnych trenerów młodzieżowych. Dzięki ich aktywnemu uczestnictwu pracownicy młodzieżowi wnieśli ważny wkład w cyfrowe media w pracy z młodzieżą w Europie.

Projekt był wspierany przez program Erasmus +


Zdjęcie: GO DIGITAL - PODSUMOWANIE Zdjęcie: GO DIGITAL - PODSUMOWANIE Zdjęcie: GO DIGITAL - PODSUMOWANIE Zdjęcie: GO DIGITAL - PODSUMOWANIE

Galeria

''Ekonomik aktywnie i z pasją każdego dnia''
''Ekonomik aktywnie i z pasją każdego dnia''

Miedzynarodowe Karaoke
Miedzynarodowe Karaoke

MARZEC 2018
MARZEC 2018

Leszczyńskie Centrum Wolontariatu Leszczyńskie Centrum Wolontariatu
Leszczyńskie Centrum Wolontariatu działające
przy Fundacji Centrum Aktywności Twórczej
tel: + 48 888 496 548, e-mail: lcw@fundacja-cat.pl

Platforma www.lcw.leszno.eu uruchomiona
przy dofinansowaniu Urzędu Miasta Leszna
Wykonanie i hosting: www.halpress.eu

Serwis używa cookies aby zapamiętać
otwartą sesję i ewentualne dane
o logowaniu. Brak zmiany ustawień
przeglądarki oznacza zgodę na to.