Leszczyńskie Centrum Wolontariatu
Leszczyńskie Centrum Wolontariatu
Leszczyńskie Centrum WolontariatuGO DIGITAL - PODSUMOWANIE

Szkolenie "Go Digital", organizowane przez SEAL CYPRUS odbyło się w Larnace od 18 do 24 marca 2018 r. Z udziałem pracowników młodzieżowych z 8 krajów europejskich; Cypr, Grecja, Polska, Czechy, Niemcy, Bułgaria, Słowacja i Estonia.

Sesje obejmowały takie tematy, jak odpowiedzialne korzystanie z mediów cyfrowych, krytyczny stosunek do mediów społecznościowych, cyfrowe media do zarządzania projektami, promocja pracy z młodzieżą w mediach społecznościowych, znaczenie kompetencji cyfrowych dla młodych ludzi - szczególnie tych z mniejszymi możliwościami i znaczenie europejskiego certyfikatu YOUTHPASS.

Delegaci mieli zaszczyt zostać zaproszeni przez Cypryjskiego Komisarza ds. Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych, Pana YiannisaYiannakisa, który zaangażował się w dyskusję na temat wolontariatu na Cyprze, wkładu młodych ludzi, ram prawnych i usprawnień dokonanych w ostatnich latach i wyzwania, które wciąż czekają.

Delegaci odwiedzili YouthMakerspace w Larnace, przestrzeń utworzoną przez Youth Board of Cyprus, gdzie młodzi ludzie mają dostęp do wysokiej jakości sprzętu, takiego jak skanery 3D, drukarki 3D, roboty, micro procesory i systemy rzeczywistości wirtualnej do opracowywania prototypów i wdrażanie pomysłów biznesowych.

Sesje prowadzone były przez profesjonalnych trenerów młodzieżowych. Dzięki ich aktywnemu uczestnictwu pracownicy młodzieżowi wnieśli ważny wkład w cyfrowe media w pracy z młodzieżą w Europie.

Projekt był wspierany przez program Erasmus +


Zdjęcie: GO DIGITAL - PODSUMOWANIE Zdjęcie: GO DIGITAL - PODSUMOWANIE Zdjęcie: GO DIGITAL - PODSUMOWANIE Zdjęcie: GO DIGITAL - PODSUMOWANIE

Galeria

Warsztaty artystyczne czerwiec 2016
Warsztaty artystyczne czerwiec 2016

24.09.2015 r.
24.09.2015 r.

24.09.2015 r.
24.09.2015 r.

Leszczyńskie Centrum Wolontariatu Leszczyńskie Centrum Wolontariatu
Leszczyńskie Centrum Wolontariatu działające
przy Fundacji Centrum Aktywności Twórczej
tel: + 48 888 496 548, e-mail: lcw@fundacja-cat.pl

Platforma www.lcw.leszno.eu uruchomiona
przy dofinansowaniu Urzędu Miasta Leszna
Wykonanie i hosting: www.halpress.eu

Serwis używa cookies aby zapamiętać
otwartą sesję i ewentualne dane
o logowaniu. Brak zmiany ustawień
przeglądarki oznacza zgodę na to.